Visas kategorijas
EN

Sākums>Jaunumi

Mūsu uzņēmumam Hunaņas provincē tika piešķirts nosaukums "līguma ievērošana un kredīta ievērošana".

Laiks: 2017-09-23 Rezultāti: 28

1

2-1

23. septembrī ar gadiem ilgu godprātīgu vadības pieredzi un labu līguma izpildes spēju Liuyang Guandu Fireworks Group Co., Ltd. veiksmīgi izturēja Hunaņas rūpniecības un tirdzniecības administrācijas izmeklēšanu un atlasi un ieguva titulu "Hunaņas province ievēro līgumu un pievērš uzmanību kredītam" vienību 2016. gadā!

Guandu uguņošanas grupa jau ilgu laiku ir īstenojusi līgumtiesības un attiecīgos normatīvos aktus, pieturoties pie kredīta jēdziena pirmajā vietā un par pamatu paturot godīgumu un ievērojot kredītu vadībā; Ikdienas darbā mums apzināti jāpieņem Rūpniecības un tirdzniecības administratīvo nodaļu un nozares uzraudzības departamentu uzraudzība un vadība, jāievēro normatīvie akti un jādarbojas atbilstoši normatīvajiem aktiem.

Nosaukums veicinājis uzņēmuma tēlu un publisku atpazīstamību, kas uzņēmumam ir liels garīgs iedvesmas avots. Kā "līgumu un kredītu ievērojošs" uzņēmums Hunaņas provincē tas vienmēr sasniegs galveno mērķi - "radīt vērtību klientiem un nodrošināt augstas kvalitātes pakalpojumus, kā arī panākt abpusēji izdevīgus rezultātus starp uzņēmumiem, klientiem un sabiedrību".