Visas kategorijas
EN

Sākums>Jaunumi

Četri uguņošanas festivāli, lai atzīmētu laternu svētkus

Laiks: 2019-02-19 Rezultāti: 17

Laternu svētku naktī auksts mēness un zvaigžņotās debesis, vēsais vējš un zvaigznes mirkšķina savas nerātnās acis. Šķiet, ka Laternu svētku naktī viņus piesaista arī pasaules skaistums.

Skatoties uz nemitīgi mainīgo uguņošanu naksnīgajās debesīs, viņi sacenšas savā starpā. Ziedi zied, veidojot krāsainus ziedus, piepildot debesis, izplūstot pasakā kā Brīnumzemē, atspoguļojot debesis krāšņas, skaistas un iespaidīgas. Šajā gadījumā aizvedīsim jūs uz uguņošanas nakti Guandu un izbaudīsim skaisto un iespaidīgo tradicionālo kultūru un mākslu.

1. Xuanhua apgabals, Džandzjakou pilsēta, Hebei province
Visa uguņošanas vakara programmas izkārtojums ir veidots ap "saules Sjuanhua, vitalitātes Xuanhua, kaislību Xuanhua un ekoloģisko Xuanhua". Novērtējot šo uguņošanas vakaru, skatītāji var iemīlēt dzimteni, atdzīvināt Xuanhua un veidot Sjuaņhua iespaidīgo ainu; Lai veicinātu Xuanhua cilvēku entuziasmu un cīņassparu, kā arī liktu skatītājiem gūt labu uguņošanas kultūras un mākslas pieredzi, atstājot bezgalīgu pēcgaršu!

1

2

3

2. Yongren apgabals, Yunnan province
Visa uguņošanas vakara programmas iekārtojuma pamatā ir ideja par "sarkano uguns sērkociņu kleitu". Novērtējot šo uguņošanas vakaru, skatītāji var iemīlēt dzimteni, atdzīvināt Jongrenas apgabalu un veidot Jongrenas apgabalu; Lai veicinātu Jongrenas apgabala iedzīvotāju entuziasmu un cīņassparu, kā arī liktu skatītājiem gūt labu uguņošanas kultūras un mākslas pieredzi, atstājot bezgalīgu pēcgaršu!

4

3. Yitong County, Changchun City, Jilin province

5

Apakšvirsraksts "Priecīgus laternu svētkus visas pilsētas iedzīvotājiem", kas sastāv no krāsainiem aukstas gaismas uguņošanas ierīcēm, tiek prezentēts skaistajās Čančuņas Jitonas apgabala naksnīgajās debesīs, aizsākot grandiozu uguņošanas ballīti.
Vienā mirklī izplūda sudraba ūdenskritums, lidojot pērlēm, kas šļakstīja nefrītu, sudraba tūkstošus ceļu, Ruiqi tūkstošus. Tas pilnībā pauž yitong cilvēku priecīgo noskaņojumu, sagaidot jauno gadu, kā arī atspoguļo Itongas attīstības procesu.
Atskatoties uz vēsturi, nepielūdzamais gars ir nodots visu Jitongas etnisko grupu cilvēku asinīs. Zvaigznes ir mainījušās, un slavenību skaits šodien ir vēl labāks nekā agrāk!
4. Da'an, Jilin
Laternu festivāls, Guandu uguņošanas grupa, lai veiktu četras darbības, ir bijusi veiksmīga, bet arī sniedz jums dažādu vizuālo baudījumu. Glezniecība debesīs mums ir atstājusi neizdzēšamas atmiņas. Visi Guandu salūtu pulciņa darbinieki pavadīs Jūs pavadīt katru svinību cienīgu laiku. Un novēlu jums visu to labāko! Viss iet labi!