Visas kategorijas
EN

Sākums>Jaunumi

Uguņošanas nozares attīstības darba konferencē 2017. gadā mūsu uzņēmums tika novērtēts ar I klasi

Laiks: 2017-02-14 Rezultāti: 16

2017. gadā tā uzsāka uguņošanas un petaržu uzņēmumu klasificētās pārvaldības metodi un novērtēja 66 I klases uzņēmumus, 338 II klases uzņēmumus un 205 III klases uzņēmumus. Mūsu uzņēmums ir novērtēts kā sava veida uzņēmums.

1

2

14. februārī Liuyang notika sanāksme par drošības ražošanas darbu un uguņošanas nozares attīstību Liuyang, lai apkopotu darbu 2016. gadā, analizētu pašreizējo situāciju un izvietotu darbu 2017. gadā! Vu Mins, pastāvīgā komiteja un pašvaldības komitejas mēra vietnieks, piedalījās sanāksmē un sniedza ziņojumu par sanāksmi.

3_看图王 — 副本


1. Inventārs 2016. gads
2016. gadā Liuyang drošības ražošanas un uguņošanas nozarē ir notikušas lielas izmaiņas. Tas ir iemiesots septiņos aspektos
1. Uzņemieties vadību drošības ražošanas pārbaudē apgabala un pašvaldību līmenī provincē.
Kopš augusta kopumā veiktas 3 partijas drošības ražošanas pārbaudes, tai skaitā 9 pagastu ielās, 4 pašvaldības struktūrvienībās un 116 ražotnēs.
2. Izveidota pirmā uguņošanas ierīču un petaržu klasifikācijas pārvaldības metode un melno sarakstu sistēma.
Tas tika oficiāli atklāts martā. Pēc pusgadu ilgas izmēģinājuma darbības saraksts oktobrī tika publicēts atkārtoti, un tajā tika izvērtēti 92 I klases uzņēmumi, 488 II klases un 205 trīs veidu uzņēmumi.
Tajā pašā laikā deviņi uzņēmumi tika iekļauti melnajā sarakstā drošības problēmu dēļ.
3. Oficiāli uzsākti atpalikušie salūtu un petaržu ražošanas uzņēmumi, lai pamestu darbu.
Liuyang pamatā ir "struktūras pielāgošana, jaudas noņemšana un drošības nodrošināšana". Pērn tas izņēma 145 uguņošanas ierīču ražošanas uzņēmumus un 49 darba zonas. Liuyang izejas birojs ir organizējis un apstiprinājis 176 uzņēmumu (darba zonas) balvu un papildu līdzekļus.

4_看图王


4. Pašvaldības drošības komiteja pirmo reizi ir saņēmusi iecelšanu par drošības ražošanu pilsētas departamentiem.
Pagājušajā gadā notika pirmā intervija par darba drošības ieviešanu Jinggang pilsētā.
5. Industriālais mārketinga režīms vēl vairāk integrējas ar mūsdienu patēriņu
Aktīvi atvērt jaunu produktu tirdzniecības zonu, un atbalstīt būvniecību Liuyang uguņošanas un petardes ķēdes, uguņošanas un viegli iegādāties, 51 uguņošanas un tā tālāk, "Internets plus uguņošana" platformu.
6. Uguņošanas ierīču un petaržu nozare pirmo reizi tiek slēgta uz vairāk nekā diviem mēnešiem visa gada laikā.
5.17 avārijas iespaidā uguņošanas nozares likvidācija un augstas temperatūras viltojumu ražošana 2016. gadā sasniedza vairāk nekā divus mēnešus.
7. Liels progress septiņu tehnisko problēmu risināšanā
Zhongzhou izstrādātā kombinēto uguņošanas ierīču automātiskā ražošanas līnija ir izturējusi valsts novērtējumu un pieņemšanu, kas var samazināt farmācijas procesā iesaistītā personāla skaitu par vairāk nekā 90%.

5_看图王


Pašreizējās situācijas analīze
2017. gadā to gaida jaunas pārmaiņas un jauna attīstība. Uzņēmumi skatās ne tikai uz zvaigznēm, bet arī uz leju uz ceļu! Mums ir jāpaskaidro situācija un jāsaprot izaicinājumi, ar kuriem mēs saskaramies. Pašlaik drošības ražošana un uguņošanas rūpniecība ir pakļauta šādiem septiņiem spiedieniem:
1. Bezprecedenta drošības uzraudzības politika
Sarkanās līnijas izpratne ir vēl vairāk nostiprināta, drošības prasības ir augstākas un augstākas, un drošības atbildība ir stingrāka.
2. Drošības attīstības pamats vēl nav stabils
Dažas galvenās saiknes un daži drošības apdraudējumi joprojām ir pamanāmi, un nozares uzņēmumi, kuriem nav augsta riska, rada drošības negadījumus.
3. Joprojām pastāv drošības uzraudzības atbildības "stingras un neiespējamas īstenošanas" problēma
Dažas pilsētas nav stingri izmeklētas un sodītas par nelikumīgu ražošanas uzvedību, un tās ir nejutīgas pret problēmām, kas pastāv ikdienas uzraudzībā un kontrolē.
4. Rūpnieciskā tirgus vide ar katru dienu kļūst stingrāka
Saskaņā ar Sabiedriskās drošības ministrijas publiskotajiem datiem 444 pilsētas Ķīnā ir aizliegušas uguņošanu un petardes, tostarp 10 galvaspilsētās; 764 pilsētās ir tikai uguņošana un petardes, tostarp 19 pašvaldības, kas ir tieši pakļautas centrālajai valdībai, un 19 provinču galvaspilsētas.
5. Joprojām pastāv plaša darbība
Daži uzņēmumi nav labi novietoti, un tiem trūkst zīmola atpazīstamības un inovācijas apziņas.
6. Nozares kārtība ir jāregulē
Nelegāla ražošana, viltota un zemāka kvalitāte, pārmērīga kvalitāte un pārmērīga cena.
7. Ir grūti novērst nedrošu atpakaļgaitas jaudu
Divu gadu laikā izņemt 300 uguņošanas un petaržu uzņēmumus, kas ir jāatdod, ātri un vairāk, ir smags rādītājs.

6_看图王